طراحی انحصاری سایت

سایت های داینامیک

نونما در طراحی سایت با هدف ایجاد تحولی جدید در طراحی وب سایت داینامیک و حرفه ای، به عرصه طراحی سایت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان میدهد که اغلب شرکت ها و سازمان ها واشخاص حقیقی ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی صفحات وب صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند در حالی که در دنیای 33 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، توجه نکردن به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب میشود.

این شرکت طراحی سایت در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت. و آنها را در رقابت با سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت.

این شرکت طراحی سایت همواره در کنار مشتریان خود خواهد بود و با پشتیبانی خود آرامش را برای آنان به ارمغان خواهد آورد و مشتريان سود مستقيمی را از خدمات طراحی سایت ، نونما خواهند برد.

 

تغییر سایت استاتیک به داینامیک

نونما در طراحی سایت با هدف ایجاد تحولی جدید در طراحی وب سایت داینامیک و حرفه ای، به عرصه طراحی سایت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان میدهد که اغلب شرکت ها و سازمان ها واشخاص حقیقی ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی صفحات وب صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند در حالی که در دنیای 33 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، توجه نکردن به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب میشود.

این شرکت طراحی سایت در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت. و آنها را در رقابت با سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت.

این شرکت طراحی سایت همواره در کنار مشتریان خود خواهد بود و با پشتیبانی خود آرامش را برای آنان به ارمغان خواهد آورد و مشتريان سود مستقيمی را از خدمات طراحی سایت نونما خواهند برد.
اگر شما سایتی استاتیک دارید و نمی توانید مطالب و محتوای سایتتان را به روز رسانی کنید و صفحات سایتتان را افزایش یا ویرایش کنید ، گروه سایت سازی می تواند سایت شما را به سایتی داینامیک تبدیل و طراحی (برنامه نویسی) کند.

پس از تبدیل شدن سایت شما به سایت داینامیک ، به سایت شما در صورت وجود نداشتن یک پنل مدیریتی، یک محیط کنترل پنل اظافه می شود که شما را قادر می سازد سایتتان را مدیریت کنید یعنی به صورت آنلاین مطالب سایت خود را تغییر دهید مثلا منوهای سایت خود را افزایش دهید یا در سایتتان عکس یا فیلم قرار دهید و یا محصولات خود را دسته بندی کنید و بسیاری کارهای دیگر که در سایت های استاتیک امکان آن ها وجود ندارد

 

برنامه نويسي وب
برنامه نویسی وب و  طراحی وب سایت های داینامیک یکی از مهمترین ترین قسمت های طراحی وب سایت است و گروه برنامه نویسی نونما با تجربه ی فراوان در زمینه های برنامه نویسی و طراحی سایت حرفه ای با رعایت کامل اصول امنیتی و استانداردهای seo و طراحی بانکهای اطلاعاتی ؛ توانسته جایگاه بالایی را در بین گروه ها و شرکت های ایرانی کسب نماید .
تیم برنامه نویسی ما متشکل از برنامه نویسان حرفه ای ایرانی که توانایی انجام هر گونه پروژه ای را دارند.
توانایی های تیم نرم افزاری ما به شرح زیر است :
Php/Mysql     *
Asp.net With C# & Vb     *
Javascript/Jquery     *
Ajax Technology     *
Java/J2ee     *
Html/Css     *
flash multimedia     *
Web Based Applicatians And Web Design     *


طراحی پرتال حرفه ای
پرتال طراحی شده توسط سايت سازی.کام يک جعبه ابزار توسعه وب است. اين نرم افزار طراحی شده مجموعه اي کامل از ابزارهاي مورد نياز براي طراحی سایت حرفه ای و توسعه سایت را داراست و خصوصيت مهم اين سيستم در اين است که بدون هر گونه پيش زمينه برنامه نويسي، يک کاربر غيرحرفه اي هم مي تواند با حداقل آموزش، به سادگي مديريت سايت با آن را بياموزد و يا به مديريت سايت بپردازد.

از جمله ماژولهای سیستم عبارتند از: شیوه طراحی سایت حرفه ای ، روشهای راه اندازی سایت ، انواع روشهای طراحی وب سایت
   

فرم ورود کاربر
فرم ثبت نام کاربران و ثبت فیش بانکی
رویدادها
پرسشهای متداول

اطلاعات سایت نظیر تعداد افراد آنلاین و بازدید ماه و روز
تبلیغات متنی
تبلیغات بنری
فرم نظر سنجی
تغییر پوسته ی صفحات
نمایشگر تصاویر
لینکها و اتصالات قوانین و مصوبات
جستجو گرویرایشگرText/Html
جستجوی پیشرفته
سندهای xml
اخبار
انجمن آنلاین
گالری عکس پیشرفته
مقالات

امتیازات و ویژه گی های نرم افزار جامع مدیریت پرتال نونما نسبت به سایر نمونه ها
پیاده سازی سیستم مبتنی بر تکنولوژی PHP و بانک اطلاعاتی MYSQl
امکان استفاده از پیشرفته ترین امکانات در طراحی و تولید وب سایت و نگهداری و بروز رسانی آن توسط یک نیروی اپراتور ساده ویندوز در کلیه مراحل.
استفاده از ماژول های استاندارد روز دنیا که توسط نونما طراحی و بهینه شده است و مطابق با نیاز شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی و اشخاص حقیقی است.
ایجاد نامحدود صفحات ، استفاده نامحدود ماژول ها و امکانات در صفحات در هر زمان.
امنیت بسیار بالا با ایجاد معماری لایه ای برنامه نویسی.
در اختیار داشتن سایتی که ایجاد و یا حذف و یا تغییر هر بخش در هر قسمت توسط یک نیروی آشنا به ویندوز در هر نقطه از دنیا توسط خود شما قابل انجام است.
در اختیار داشتن وب سایتی که در هر لحظه می توان با تغییرپوسته ،کلیه رنگبندی و طراحی را تغییر داده و با تغییر کدهای CSS کلیه فونتهای سایت را به ترکیب مناسب دلخواه بدل کرد .
در اختیار داشتن وب سایتی که می توانید با ماژول فرم ساز اقدام به تولید فرم های الکترونیکی (E-Forms) با تعداد نامحدود نموده و برای آن بانک اطلاعات تشکیل داده و گزارش گیری نمایید.
تولید وب سایت های متعدد در نشانی اینترنتی اصلی شرکت یا سازمان که می تواند هریک ساختار جداگانه ای داشته باشد . و مدیریت هر کدام را در اختیار مدیر جداگانه ای قراردهید .(زیرپورتال)
تولید سایت در نسخه های مختلف زبان توسط خودتان با امکان localization در پورتال (چند زبانه )
بروز شدن و دریافت نسخه بروز شده پورتال دردوره های مشخص ماهیانه که در آن امکان استفاده از پوسته های جدید وجود دارد .
قابلیت اتصال سیستم پرداخت الکترونیکی شتاب به مجموعه پورتال ( بانکداری الکترونیکی)
قابلیت اتصال سیستم ارسال پیام کوتاه به پورتال و اتصال به نرم افزار های داخلی شرکت
کسب رکورد بالا و برتر در موتور های جستجوگر اینترنتی با توجه به سیستم معرفی اتوماتیک صفحات به موتور های جستجو گر اینترنتی . (پورتال پما مبتنی بر الگوریتم گوگل)

 

 فروشگاه اینترنتی
ساده ترین تعریف فروشگاه اینترنتی ارائه خدمات و یا محصولات در مقابل پول الکترونیکی بر پایه بستر وب و اینترنت است. به فروشگاه اینترنتی نام های دیگری همچون فروشگاه الکترونیکی و یا فروشگاه آنلاین نیز نسبت می دهند.
    

مزایای فروشگاه اینترنتی:
بستری مناسب با سرعت و دقت بالا در تبادل اطلاعات
حذف واسطه ها در بازار
کاهش هزینه ها و در نتیجه ورود شرکت جدید و نوپا در عرصه رقابت
خدمات پشتیبانی بهتر و کارآمدتر
و بسیاری مزایای دیگر

ویژگی های فروشگاه اینترنتی:
معرفی محصولات و خدمات در سطوح نامحدود (شامل عنوان محصول، تصوير محصول، توضیحات و ...)
ثبت سفارش و سیستم رهگیری خرید توسط خریدار
امکان صدور فاکتور الکترونیکی
پرداخت اینترنتی (پرداخت آنلاین) توسط هر یک از کارت های عضو شتاب و همچنین پرداخت های غیر اینترنتی
جستجوی دقیق و چند سطحی میان محصولات
امکان ثبت نام اعضاء و خرید توسط عضوها و غير عضوها
سیستم گزارش گیری انعطاف پذیر (لیست خرید های یک عضو، لیست فروش یک محصول خاص در بازه زمانی مشخص و بسایری از گزارش های کارآمد دیگر)
اگر بخواهید محصولات و یا خدمات خود را از طریق بستر وب و اینترنت در معرض بازدیدکنندگان قرار دهید و نهایتاً فروش اینترنتی داشته باشید یکی از گزینه های مطمئن برای شما سیستم فروشگاه اینترنتی نونما می باشد.

 

 
بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو   

آیا وب سایت شما با افت بیننده مواجه شده، یا اصلا بیننده ای ندارد؟
آیا تجارت شما بی رونق است؟
آیا می دانید، چرا رنکینگ وب سایت شما پایین آمده؟
آیا می دانید 85 درصد بازدیدگنندگان واقعی یک وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟
آیا می دانید 63.5 درصد جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا می کنند؟
آیا می دانید گوگل در سال گذشته 85 میلیارد جستجو از کل 137 میلیارد جستجو را داشته است؟

در پاسخ به این سوالات باید گفت وقتی وب سایتی در موتورهای جستجو به خوبی index نشده باشد در نتیجه در نتایج جستجو لینک وب سایت یا در صفحات آخر فهرست دیده می شود، یا اینکه به کلی از دید موتورهای جستجو محو و فهرست نمی شود که نتیجه آن دور ماندن از نظر کاربران اینترنت است.

طراحی و بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل ، رنکینگ بالا می باشد.
اگر سایت شما در موتورهای جستجوی اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد از دید کاربران اینترنتی پنهان خواهید ماند و این افت فروش و بازدید شما را در برخواهد داشت.
پس، ما بر اساس آخرین تکنیکهای طراحی قالب و طراحی سایت که با استاندارد های بین المللی و با الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت  بهینه شده ، طراحی وب سایت شما را انجام خواهیم داد و پس از 1 ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.
به مجموعه فعالیتهای تخصصی که بر روی وب سایت شما صورت می گیرد تا وب سایت شما در نتایج جستجو در رتبه های بالا قرار گیرد را بهینه سازی وب سایت یا به اصطلاح سئو می گویند که نتیجه آن افزایش رنکینگ و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما خواهد بود.
اقدامات ما بر روی سایت شما :
آنالیز رقبای شما
آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر
تهیه متون و محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو حرفه ای
طراحی وب سایت بر اساس الگوریتمهای گوگل
ایجاد بهترین استراتژی در گرفتن لینک به وب سایت شما
معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو
آنالیز بازدیدکنندگان و رفتار آنها هنگام بازدید وب سایت شما
ترتیب اینکه کدام تکنیکهای بهینه سازی اول اعمال شود در جایگیری و رتبه بندی شما در موتورهای جستجو بسیار تایین کننده است. یک پروسه منطقی وجود دارد که طی آن این تکنیکها به سایتها اعمال شوند.

آنالیز جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان
در این سرویس کاملا وب سایت شما در موتورهای جستجو بررسی می شود تا جایگاه کلماتی که در گوگل مایل هستید در صفحه اول قرار بگیرد نسبت به رقبای شما مشخص شود سپس وب سایت شما به نحوی بهینه شود که از رقبای شما پیشی بگیرد و در رتبهای بالا تری قرار گیرد

یافتن موثر ترین و مهمترین لغات مورد نظر شغل شما
در این سرویس ما با برنامه های خاص بهترین و مناسب ترین لغات شغل شما را که بالاترین بازدهی را برای شما خواهد داشت را یافته و به شما پیشنهاد می دهیم

ترکیب لغات
ما لغات مناسب یافته را طوری ترکیب می کنیم که بالا ترین بازدهی ممکن را داشته باشد

اضافه کردن کدها و لغات به متن
مجموعه کدها لغات و ترکیب هایی از لغات در این سرویس در بطن و متن وب سایت شما به بهترین نحو قرار می گیرد

معرفی به موتورهای جستجو
در این سرویس صفحات اصلاح شده و تنظیم شده به موتورهای جستجو معرفی می شوند موتورهای جستجو در بازه های زمانی کوتاه صفحات را مورد بازبینی قرار خواهند داد تا این اطمینان حاصل شود که آنها آخرین تغیرات محتوایی صورت گرفته در صفحات سایت شما را با خود برده اند

بالا بردن رتبه در نتایج جستجو
در این سرویس رتبه های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو ارتقا داده می شود. کسب رتبه های کمتر از 10 آرزوی هر مدیر سایتی است که آگاهانه پای در وب نهاده است. در صورتیکه کلمات کلیدی نیز درست انتخاب شده باشند، این رتبه ها ارزش فوق العاده ای خواهند داشت

 

تبدیل سایت استاتیک به داینامیک
اگر شما سایتی استاتیک دارید و نمی توانید مطالب و محتوای سایتتان را به روز رسانی کنید و صفحات سایتتان را افزایش یا ویرایش کنید ، گروه سایت سازی می تواند سایت شما را به سایتی داینامیک تبدیل و طراحی (برنامه نویسی) کند.

پس از تبدیل شدن سایت شما به سایت داینامیک ، به سایت شما یک محیط کنترل پنل اظافه می شود که شما را قادر می سازد سایتتان را مدیریت کنید یعنی به صورت آنلاین مطالب سایت خود را تغییر دهید مثلا منوهای سایت خود را افزایش دهید یا در سایتتان عکس یا فیلم قرار دهید و یا محصولات خود را دسته بندی کنید و بسیاری کارهای دیگر که در سایت های استاتیک امکان آن ها وجود ندارد............

آمار بازدید

33881
امروزامروز13
دیروزدیروز13
هفتههفته122
ماهماه394
کل بازدیدکل بازدید33881

اطلاعات تماس

تلفن تماس: 09131296195
ایمیل: info@nonema.ir

خبرنامه