تمپلیت های نونما

طراحی سایت با قالب پیش فرض سایت یکی از روش های ساخت سایت می باشد که در آن به جای اینکه قالب سایت را از ابتدا طراحی و کد نویسی کنیم، از قالب های پیش فرض و موجود در بازار استفاده کرده و آن ها را شخصی سازی کنیم.

سوالات متعددی در این صورت پیش خواهد آمد:

مزیت ها و معایب طراحی سایت با قالب پیش فرض چیست؟
قالب های پیش فرض چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارند؟
در انتخاب قالب پیش فرض برای طراحی وب سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
هزینه های طراحی سایت با قالب پیش فرض چه تفاوتی با قالب های طراحی شده ی سفارشی دارند؟
برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت با قالب پیش فرض ،با نونما همراه باشید.


مزیت های طراحی سایت با قالب پیش فرض
طراحی سایت با قالب پیش فرض مزیت های زیادی برای صاحبان سایت دارد که در ادامه به بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت:


صرفه جویی درهزینه و زمان
یکی از راه های طراحی سایت ارزان استفاده از قالب های پیش فرض می باشد ، از مزیت های عمده و اصلی طراحی سایت با قالب پیش فرض صرفه جویی در زمان و هزینه ی ساخت سایت می باشد، شما می توانید فقط در عرض چند روز کاری و با صرف هزینه ای کم صاحب یک سایت ایده آل و کارامد شوید.


تنوع انتخاب قالب
زمانی که از قالب های پیش فرض برای طراحی وب سایت خود استفاده می کنید ، کلکسیوی از انتخاب ها در پیش روی شما قرار داده می شود و شما باتوجه به هدفی که از طراحی سایت دارید می توانید گزینه ی مناسب را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.


قالب های پیش فرض استاندارد هستند
اغلب قالب های پیش فرض براساس استاندارد های طراحی سایت ساخته و ایجاد می شوند ، پس نگران استاندارد سازی آن ها نباشید، از آنجایی که این قالب ها برای کشور های مختلفی طراحی و ساخته می شوند، لذا دقت زیادی در ساخت آن ها شده و تقریبا با تمامی مرورگر ها نیز سازگار می باشند.


انواع قالب های پیش فرض
قالب های پیش فرض در دو نوع در بازار موجود و در دسترس می باشند:

قالب های پیش فرض رایگان
یکی از راه های طراحی سایت رایگان استفاده از قالب های پیش فرض ی رایگان می باشد. این نوع قالب ها تقریبا فرقی با قالب های پیش فرض پولی ندارند، ولی برخی دیگر از قالب ها به علت وجود خطا و عدم کارکرد صحیح در دنیای اینترنت رها سازی شده اند، پس باید در طراحی سایت با قالب پیش فرض رایگان توجه زیادی به این مساله داشته و حواسمان جمع تر باشد.


قالب های پیش فرض پولی
طراحی سایت با قالب پیش فرض پولی یکی از گزینه های مناسب برای ساخت سایت می باشد، استفاده از این نوع قالب در طراحی وب سایت باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شده و یکی از راه های مرسوم طراحی سایت بر اساس اصول سئو می باشد.

در سایت های فروش قالب ، گزینه های متنوع و زیادی در اختیار شما قرار داده می شود و باتوجه به معیار هایی که در نظر دارید می توانید از میان هزاران قالب پیش فرض مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.
نکات مهم در طراحی سایت با قالب پیش فرض :

از نکات مهمی که در طراحی سایت با قالب پیش فرض باید به آن ها توجه کنیم ریسپانسیو بودن قالب پیش فرض می باشد. در طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت واکنشگرا یا همان طراحی سایت سازگار با موبایل) استفاده از قالب های ریسپانسیو اهمیت ویژه ای داشته و بدون آن هرگز نمی توانیم یک سایت ریسپانسیو داشته باشیم.


تفاوت طراحی سایت با قالب پیش فرض و قالب های سفارشی:
از آنجایی که قالب های پیش فرض توسط شرکت های دیگری طراحی و ساخته می شوند ،امکان اعمال تغییرات اساسی در آن ها وجود ندارد، ولی در طراحی سایت با قالب های سفارشی ، تقریبا امکان اعمال هر تغییری در سایت وجود داشته و یک قالب اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد که از لحاظ شکل ظاهری و ساختار داخلی کاملا یکتا بوده و مطابق با اصول سئو و بهینه سازی سایت می باشد. ولی قالب های اختصاصی به دلیل طراحی از ابتدا و کد نویسی زیاد ،به زمان و هزینه ی بیشتری نسبت به سایر سایت ها دارند.

طراحی سایت و سئو نونما، با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا در طراحی قالب ، به همراه کلکسیونی از بهترین قالب های پیش فرض ، مناسب ترین گزینه های انتخابی را برای طراحی وب سایت شما ارائه می دهد.

با نونما بروز باشید…

آمار بازدید

33879
امروزامروز11
دیروزدیروز13
هفتههفته120
ماهماه392
کل بازدیدکل بازدید33879

اطلاعات تماس

تلفن تماس: 09131296195
ایمیل: info@nonema.ir

خبرنامه