طراحی سایت های داینامیک و استاتیک

طراحی انواع وب سایت ها از یک صفحه  تا سیستم های حرفه ای و پورتال های سازمانی توسط نونما  با تضمین کیفیت و کارایی بالا انجام می پذیرد. خوب است بدانید که روال طراحی وب سایت توسط گروه نونما به صورتی است که در مراحل مشخصی از کار سلیقۀ کارفرما را جویا شده و وی را در جریان فازهای طراحی قرار می دهیم. هزینه های طراحی توسط گروه نونما به نسبت سایر همکاران بسیار مناسب بوده و با برترین کیفیت ارائه می شود.

تفاوت سایت استاتیک با داینامیک در چیست؟
اصولا سایتهای ایستا یا استاتیک، سایتهایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود. اینگونه وب سایتها معمولا تنها جهت معرفی کاربرد دارند. عملیات به روز رسانی محتوای سایت به ندرت صورت می پذیرد و نیازی به ارائه خدمات به هر شکل به صورت آنلاین در اینگونه سایتها دیده نشده است. مسلما هزینه های طراحی سایت و همچنین نگهداری و به روزآوری اینگونه سایتها کمتر بوده و بطور کلی برای هر شخص، شرکت و یا سازمان کوچک کاربرد خواهد داشت.
در مقابل سایتهای پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت، طراحی و توسعه می یابند. هزینه های طراحی سایت داینامیک و نگهداری اینگونه وب سایتها غالبا زیاد بوده و بدون در نظر گرفتن توجیه مالی، ایجاد چنین سایتهایی منطقی به نظر نمی رسد.

برای یک شرکت که دارای کالا و خدمات خاصی هست، چه نوع وب سایتی مناسب است، استاتیک یا داینامیک؟
اگر هدف از داشتن وب سایت برای این شرکت، تنها معرفی کالا و خدمات آن است، طراحی سایت بشکل استاتیک نیاز آن شرکت را برآورده می سازد، اما اگر نیاز به تغییر مداوم اطلاعات سایت، و امکان ارسال خبرنامه و یا مثلا امکان پرکردن فرمهای خاصی برای بازدید کنندگان سایت می باشد، نوع داینامیک نیاز شما را برآورده می سازد.

 

Tags: static dynamic

آمار بازدید

33883
امروزامروز15
دیروزدیروز13
هفتههفته124
ماهماه396
کل بازدیدکل بازدید33883

اطلاعات تماس

تلفن تماس: 09131296195
ایمیل: info@nonema.ir

خبرنامه